Tanrı’yı İşitmek

Her baba Çocuklarını sevdiğinde, onlara şefkatli ve sevgi dolu sözler söyler. Bir karı koca birbirlerini sevdiğinde, birbirleriyle içtenlikle ve sıklıkla konuşurlar. Eğer Tanrı çocukları olan insanları sevdiğinde ve sanki bir eş gibi ilişkilerine değer verdiğinde, onlarla da sevgiyle ve içtenlikle sık sık konuşmaz mı?

Benjamin Dixon, Tanrı'yı İşitmek adlı eserinde, Tanrı'nın hem yazılı sözü olan Kutsal Kitap aracılığıyla hem de Kutsal Ruh'un sesi aracılığıyla içsel olarak size konuştuğunu işitmenin ne anlama geldiğini açıklar. Kendi zengin tecrübelerinden ve diğerlerinin hikayelerinden örnekler veren Benjamin, Tanrı'nın neden bize konuştuğunu, Tanrı'nın sesini nasıl açıkça işiteceğimizi ve O'nun size konuştuğunu işittikten sonra ne yapacağımızı keşfetmektedir.

Bu kitap Tanrı'yla ilişkinizi geliştirmeniz, size kişisel olarak konuştuğunu işitmeyi beklemeniz, sözlediği sözlere inanmanız ve kişisel olarak sizi dönüştürecek biçimde yaşamınıza uygulamanız için size meydan okuyacaktır.

About the Author

Benjamin Dixon

Benjamin Dixon, kilisenin dört duvarının ötesine geçen Kutsal Kitap öğretisi ve peygamberlik hizmeti yoluyla uygulanabilir bilgiler aktarır. Zengin deneyimleri sayesinde, Tanrı'nın sesini işitme konusunda eşşiz bir güven vermenin yanı sıra insanlara Müjde'yi duyurmayı amaçlar. Halen kiliselere yönelik yerel bir öğrencilik hareketi olan 11. Saat Hizmetleri'ni idare eder ve Lynwood, Washington'daki Mill Creek Foursquare Kilisesi'nde yardımcı pastör olarak hizmet eder. Benjamin, güzel eşi Brigit ile birlikte İziah, Avante Azariah ve Judah adlı dört çocuk sahibidir.

Publisher: 
Year: 
2015

Add new comment