Keder

İsa'yla Yürümek
Tanrı'nın iyiliğine iman edenlerin kederlenmesi gerekir mi? Bob Kellemen bize, Kutsal Kitap'ın yaralarımızla ilgili olarak hem acı verici derecede dürüst hem de sonsuz derecede teşvik edici olduğunu hatırlatıyor – acı çekmenin normal, ancak umut etmenin mümkün olduğuna dair bize güvence veriyor. Bu ruhsal okuma, Müjde'nin gerçeğini günbegün kederinize uygulamanıza yardımcı olacak kaynaklar ve derin düşünme soruları sunuyor. Kederiniz hakkında dürüst olun ve ona ses verin – sonra nasıl teselli bulabileceğinizi ve başkalarını teselli edebileceğinizi keşfedin.
 
“Keder boğucu olabilir. Ezici kaybetme duygularınızla Tanrı’nın Sözü arasında bağ kurmanıza yardımcı olacak bir dosta özlem duyarsınız. İşte Bob Kellemen, bu yeni kitapta okurlarının ıstıraplarının üstesinden gelmelerine ustaca yardımcı olan bu dosttur... Kaybetmeyi anlayan birisi olarak bunu yürekten tavsiye ediyorum!”
— JONI EARECKSON TADA
 

About the Author

Bob Kellemen

Lafayette, Indiana'daki Faith Bible Seminary'nin dekanı ve Kuzeybatı Indiana'daki dört farklı bölgede faaliyet gösteren Bethel Kilisesi'nin danışmanlık hizmetleri pastörüdür

Add new comment